ROERMOND - Op zaterdagmiddag 15 februari 2025 kun je van 14.00 uur tot 16.30 uur in Bibliotheek Bibliorura aan de Neerstraat 11-13 héél bijzondere boeken lenen: levende boeken! Je kunt een-op-een in gesprek met iemand met een bijzonder verhaal. Iemand die je normaal niet zo vaak spreekt en waar je misschien wel vooroordelen over hebt.
Mensenbieb-ontmoetingen verruimen je blik en dragen bij aan meer begrip voor elkaar. Je voert twintig minuten lang een open gesprek met het door jou gekozen boek.
Dwarslaesie
Op 15 februari kun je onder anderen in gesprek met een heks, een non-binaire ouder, een vluchteling, iemand met een psychisch kwetsbaarheid, een jonge politica, een oorlogsveteraan en met Sjors Blokland. Sjors liep op achttienjarige leeftijd een dwarslaesie op, bij een ongeluk op vakantie in Spanje. De uitdagingen die hierdoor op zijn pad komen probeert Sjors zo positief mogelijk aan te gaan. Zijn omgeving en hulphond Looney helpen hem hierbij. Kijk hier voor meer informatie.
Inschrijven
Deelname aan de Mensenbieb is gratis. Om verzekerd te zijn van een plek, kun je je vooraf inschrijven voor een of meerdere gesprekken. Ieder gesprek duurt twintig minuten en je kiest zelf aan hoeveel gesprekken je deelneemt. Let op dat je niet meerdere levende boeken reserveert op hetzelfde tijdstip, want je kunt maar met één persoon tegelijk in gesprek. Reserveren kan op deze website.