Teun van den Elzen 'Op positie'

22 feb , 12:29 Op stap met Brenda
Teun-van-den-Elsen-ECI-cultuurfabriek-Roermond
ECI Cultuurfabriek

ROERMOND - Voor de laatste kaarten voor Teun van de Elzen zul je snel moeten zijn, maar dat is dan ook de moeite waard. Van den Elzen is cabaretier, columnist bij Spijkers met Koppen, comedian bij Club Haug en schreef jarenlang voor Dit Was Het Nieuws.

Hij speelde op Lowlands, Pinkpop en de Zwarte Cross.

Aanval
Met dit programma Op Positie wordt nog eens duidelijk dat de tijd dat we onbekommerd naar onze navel konden staren voorbij is. Onze vrije samenleving wordt van alle kanten bedreigd. We moeten met z’n allen weer helder te krijgen wat er op het spel staat. Er is nogal wat te verdedigen en daarom kiest Teun van den Elzen in zijn tweede cabaretprogramma vol voor de aanval. Met als enige wapen: zijn vlijmscherpe, nietsontziende grappen.

Pijnlijk
Van de nieuwe lichting cabaretiers is Van de Elzen een van de weinige die de actualiteit zo messcherp fileert. In deze voorstelling stelt hij de vragen die ertoe doen en durft hij de diepte in te gaan, ook als de antwoorden soms pijnlijk zijn. Zijn eigen tekortkomingen legt hij naast de tekortkomingen van onze samenleving. Dat maakt deze voorstelling zo knap, zo waardevol en zó hilarisch relevant.

Op 24 april in de ECI Cultuurfabriek, kaarten kosten 19,50 euro en zijn (nog even) hier te krijgen.