Racepak van Max Verstappen op veiling voor Wings for Life

Foto: Verstappen.com

Max behaalde in Montreal de honderdste Formule 1-overwinning voor Oracle Red Bull Racing, dus het is een bijzonder en uniek item, dat bovendien door de tweevoudig wereldkampioen gesigneerd is. De hoogste bieder krijgt naast de ingelijste raceoverall ook een Meet & Greet met Max én een rondleiding door de indrukwekkende Red Bull Racing-fabriek in Milton Keynes.

De volledige opbrengst gaat naar Wings for Life, een goed doel dat streeft naar het vinden van een remedie tegen ruggenmergletsel om zo mensen met een dwarslaesie te kunnen helpen.

Aanmelden nieuwsbrief
Cookieinstellingen