Allerzielen: bisschoppen herdenken voorgangers

31 okt , 15:05 • nieuws
unnamed (58)
Bisdom Roermond
ROERMOND - Op de ochtend van Allerzielen – maandag 2 november – herdenken bisschop Ron van den Hout en hulpbisschop Everard de Jong hun overleden voorgangers.
Traditiegetrouw vieren ze dan de eucharistie in de bisschoppelijke grafkapel op het Oude Kerkhof in Roermond. Na de mis bezoeken ze de grafkelder onder de kapel, waar zich de graven van de overleden bisschoppen bevinden.
Openstelling
De eucharistieviering begint om 8.00 uur. Belangstellenden zijn van harte welkom. De bisschoppelijke grafkapel is op zaterdag 31 oktober en zondag 1 november van 12.00 uur tot 17.00 uur open voor bezoek of gebed. Op maandag 2 november is de kapel van 8.00 uur tot 17.00 uur opengesteld.
     --------------------------------------
Adverteren op Roermond.Nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Roermond.Nieuws.nl tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via 06-22543972 of via de mail: [email protected]. 
loading

Loading articles...

Loading