Limburgers ontvangen minste kerstkaarten van Nederland

18 dec , 9:24 nieuws
unnamed (3)
Seeders

ROERMOND - Op veel plekken in het land zijn de kerstvoorbereidingen al in volle gang. Veel mensen zijn al fanatiek hun kerstkaarten aan het schrijven. Maar dat geldt niet voor iedereen.

Van alle plaatsen binnen de provincie Limburg verstuurt Broekhuizen gemiddeld nog de meeste kaarten per inwoner. Het dorp staat zelfs in de top 5 van plaatsen met de meest verstuurde kerstkaarten van Nederland.

Brievenbus
Maar verder kleppert de brievenbus weinig in Limburg. Van alle provincies worden hier de minste kerstkaarten bezorgd. Dat geldt ook voor de provinciehoofdstad: Maastricht staat helemaal onderaan. En terwijl Limburgers het minst verrast worden met een kaartje, waait over heel Nederland gezien een meer attente wind. Daar zien we namelijk juist een stijging van het aantal kerstkaarten per bestelling. Waar we voorheen zo’n zes kaarten per persoon verstuurden, is dit aantal inmiddels gestegen naar zeven kerstkaarten. De volledige onderzoeksresultaten en het overzicht per provincie zijn hier te vinden.