De gemeente Roermond is gestart met de campagne ‘Samen aan de bak’ om inwoners bewust te maken van het belang van goed afval scheiden. Niet alleen beter scheiden, maar ook minder afval produceren en meer hergebruik staan centraal in de aanpak om de milieu-impact te verkleinen.
Via duidelijke informatie over hoe je plastic, GFT, restafval en andere afvalsoorten scheidt, wil de gemeente zoveel mogelijk inwoners bereiken. De informatie is daarom ook beschikbaar in het Engels en Arabisch.
Wethouder Aijiththan Loganathan benadrukt: “Goed gescheiden afval is geen afval, maar een nieuwe grondstof. Hoe beter we scheiden, hoe goedkoper en duurzamer we kunnen verwerken. Zo geven we afval een tweede leven.”
Meer informatie is te vinden op: www.roermond.nl/samenaandebak
gestart met de campagne ‘Samen aan de bak’ om inwoners bewust te maken van het belang van goed afval scheiden. Niet alleen beter scheiden, maar ook minder afval produceren en meer hergebruik staan centraal in de aanpak om de milieu-impact te verkleinen.