Stimuleringsfonds keurt eerste veertien projecten voor wilde bestuivers goed

12 aug , 11:50nieuws
bee-beautiful-lavender-flower
magnific.com
ROERMOND - Stichtingen, verenigingen, non-profitorganisaties en bewonersinitiatieven in Limburg kunnen een financiële bijdrage aanvragen via het Stimuleringsfonds Zoem Zone Limburg. 
Het selectiecomité van het stimuleringsfonds heeft inmiddels de eerste veertien projecten goedgekeurd. De projecten krijgen maximaal duizend euro en richten zich op wilde bestuivers zoals bijen, vlinders en zweefvliegen in Limburg.
Voedsel
Natuur- en Milieufederatie Limburg geeft aan dat de projecten bijdragen aan meer voedsel, nestgelegenheid, ander leefgebied en verbinding voor wilde bestuivers. Het fonds kijkt ook naar het effect van de maatregelen. De milieuorganisatie BeeGrateful speelt daarbij een belangrijke rol als het gaat om het monitoren van de maatregelen.
Inzenden
In het stimuleringsfonds zit nog 6000 euro voor nieuwe of aangepaste aanvragen. Het comité komt begin september weer bij elkaar. Projecten die in die ronde beoordeeld moeten worden, kunnen tot en met 31 augustus worden ingestuurd.
      -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Adverteren op Roermond.Nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Roermond.Nieuws.nl tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via 06-22543972 of via de mail: [email protected].
loading

Loading articles...

Loading