Roermond — 6 oktober 2025 Zuyd Hogeschool onderzoekt de mogelijkheid om in Roermond een nieuwe locatie te openen. De verkenning richt zich op het Professional College en nieuwe Associate degree-opleidingen (Ad’s) om het hbo-aanbod in Midden-Limburg te versterken. Zuyd werkt hierbij samen met Gilde Opleidingen en de gemeente Roermond.
De beoogde locatie moet plek bieden aan het Professional College (praktijkgericht hoger onderwijs) en meerdere Ad-opleidingen: tweejarige hbo-trajecten die de brug vormen tussen mbo en bachelor. In beeld zijn o.a. bouw, installatietechniek en retail.
Bron: Zuyd Hogeschool (woordvoering); Gilde Opleidingen; Gemeente Roermond.
Roermond Nieuws – ‘Jouw nieuws uit jouw stad, voor en door Roermondenaren’ Heb jij nieuws of tips uit jouw wijk of dorp? Mail dit naar [email protected].
#Roermond #MiddenLimburg #Beesel #Roerdalen #RoermondNieuws #Zuyd #HogerOnderwijs #AssociateDegree