Explosie bij woning in Roermond: bewoonster naar ziekenhuis gebracht

04 aug , 10:46 112
politiegetuigengezocht 1
Poltie.nl

In de nacht van zondag op maandag is rond 23.30 uur een explosie geweest bij een woning aan de Suzanne Nijsstraat in het Roermondse Vrijveld. De knal veroorzaakte brand aan de voordeur van het huis. Hoewel de bewoners het vuur zelf wisten te blussen, raakte de voordeur ernstig beschadigd.

De bewoonster is ter controle met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Over haar toestand is nog niets bekendgemaakt. De politie heeft direct een onderzoek gestart en is op zoek naar getuigen die mogelijk iets verdachts hebben gezien of gehoord in de buurt van de woning.

De aanleiding voor de explosie is nog onbekend. De politie sluit niets uit en doet onderzoek naar mogelijke opzet. De situatie roept vragen op, zeker gezien de recente stijging van het aantal incidenten met explosieven in Limburg.

Heeft u informatie die van belang kan zijn voor het onderzoek? Neem dan contact op met de politie.