ZANDVOORT - Na een welverdiende zomerstop is het tijd voor de Grand Prix van Nederland op het circuit van Zandvoort. Sinds de terugkeer in 2021 is het de zesde, en voorlopig laatste editie van het Nederlandse racespektakel.
Max, drievoudig racewinnaar in Zandvoort verheugt zich op het raceweekend tussen de duinen.
'We hebben na de zomerstop even kunnen ontspannen en nieuwe energie opgedaan. Ik kijk ernaar uit om meteen aan de raceweek in Zandvoort te beginnen. Het wordt een bijzondere week voor mijzelf en voor de fans, want dit is de laatste Nederlandse Grand Prix voordat deze van de kalender verdwijnt. Ik heb hier in Zandvoort zoveel mooie herinneringen opgebouwd, en het was een voorrecht om de afgelopen jaren voor mijn thuispubliek te mogen racen.'
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Adverteren op Roermond.Nieuws.nl? De bezoekersaantallen blijven stijgen, wat onder andere goed is voor de zichtbaarheid van onze adverteerders. Wil jij je naamsbekendheid vergroten?Wij denken graag met je mee om de reclame-euro zo optimaal mogelijk te besteden. Door lokaal te adverteren op Roermond.Nieuws.nl tegen een concurrerende prijs! Neem contact op met Paul Storms via 06-22543972 of via de mail: [email protected].