
Van woensdag 5 tot en met 12 oktober is in ’t Paradies de ‘Week van de Ontmoeting’.
Op vrijdag 7 oktober is er ’n Remunjse Daag, een dagvullend programma voor een groot deel in ’t Remunjs, met onder meer: Dictee euver Remunj, Workshop ‘Wie sjrief se Remunjs’, Optraeje ‘Op Good Gelök’, Gedichte euver Remunj, Els Zeegers, Optraeje Mieke Berben.
Aan de Gevelgedichtenwedstijd kunnen zowel amateurs als professionele dichters deelnemen. Deelnemers mogen alleen originele, zelf geschreven gedichten die nog niet eerder zijn gepubliceerd insturen. Het gedicht moet in het Remunjs geschreven zijn en op een gevel passen.
Inzenden kan via [email protected] met gevelgedicht als onderwerp of per brief naar:
MFC ’t Paradies – Gevelgedichten
Munsterstraat 61
6041 GA Roermond
De jury, onder voorzitterschap van voormalig stadsdichterHans van Bergen, beoordeelt de gedichten en kiest de winnaar.
De andere juryleden zijn:
• Felix van Ballegooij,wethouder onderwijs, sport & wijken
• Henk Giesbers, voorzitter Veldeke Krink Remunj
• Ine van der Aa, voorzitter stichting MFC ’t Paradies
Dewinnaar van de Gevelgedichtenwedstijdwordt om 16.00 uur bekend gemaakt doorFelix van Ballegooij,wethouder onderwijs, sport & wijken van de gemeente Roermond.
De winnaar ontvangt een prijs alsmede een oorkonde. Het gedicht zal, na overleg met alle betrokkenen, openbaar gemaakt worden. De gedichten worden ook gepubliceerd inParadies Magazineen op de Facebookpagina van ’t Paradies.