Afgelopen zondag en maandag is er tot twee maal toe lafhartig en brutaal ingebroken in het Vincentiushuis.
Een vereniging met liefdadigheid aan minder bedeelden als doel wordt uitgekozen om op deze manier te benadelen. Hoe triest is dat? Ramen ingeslagen, kleingeld weggehaald, sleutels ontvreemd, een puinhoop achtergelaten en zelfs drie rekken met schoenen leeggehaald en keukeninventaris ontvreemd.
Het ergste is nog dat deze inbraken impact hebben op onze vrijwilligers en voor hen een onveilig gevoel achterlaten. De politie heeft onze aangiften opgenomen, foto's zijn gemaakt en vrijwilligers en bestuur hebben gezamenlijk de puinhoop opgeruimd.
De afhandeling met de verzekering is in volle gang, maar we blijven ook met kosten achter. Gelden die beter naar goede doelen hadden kunnen gaan. Inmiddels zijn de nodige sloten vervangen en wordt aan camerabeveiliging en alarm gewerkt.
Onze vrijwilligers kunnen uw steunbetuigingen goed gebruiken.
https://www.vincentiusroermond.nl/vvrwp/
Email: [email protected]
Bron: Vicentius vereniging