Themalezing Lkol Bart Bams NATO en de rol van Joint Force Command Brunssum 16 februari

03 jan 2024, 19:58 Laatste Nieuws
jfcbs
JFCBS

Veiligheid in ons dagelijks leven is de sleutel tot ons welzijn. Het doel van de NAVO is het garanderen van de vrijheid en veiligheid van haar leden door middel van politieke en militaire middelen.De lezing vindt plaats in het Generaal Spoorpaviljoen Nationaal Herdenkingspark Roermond Maastrichterweg 19, 6041 NZ Roermond

De NAVO is een defensieve alliantie waarvan de leden zich inzetten voor het beschermen van de vrijheid en veiligheid van alle Bondgenoten, tegen alle dreigingen, vanuit alle richtingen. Afschrikking en verdediging is een van de kerntaken van de NAVO. Het Bondgenootschap schrikt agressie af door een geloofwaardige afschrikkings- en defensiehouding te handhaven, gebaseerd op een passende mix van nucleaire, conventionele en raketverdedigingscapaciteiten, aangevuld met ruimte- en cybercapaciteiten. De Bondgenoten versterken de afschrikking en verdediging van het Bondgenootschap aanzienlijk als de ruggengraat van hun Artikel 5-verplichting om elkaar te verdedigen.

De lezing vindt plaats op 16 februari 2024 in het Generaal Spoorpaviljoen Nationaal Herdenkingspark Roermond Maastrichterweg 19, 6041 NZ RoermondDe zaal is open vanaf 18.00 uur om iedereen de gelegenheid te geven om elkaar te ontmoeten en gezellig met elkaar te praten voor aanvang van de lezing welke om 19:00u zal aanvangen. Consumpties dienen contact te worden afgerekend.

De entree voor leden Bond van Wapenbroeders gratis; niet-leden betalen € 3,-.

U kunt zich aanmelden via [email protected] met vermelding van het aantal personen. Vol=Vol.