Binnenkort wijzigen de openingsdagen van vaccinatielocatie Roermond en Venlo. Daarnaast gaat GGD Limburg-Noord ook de wijken in met pop-uplocaties. U kunt zonder afspraak binnenlopen bij de reguliere en pop-uplocaties voor een vaccinatie of meer uitleg over de vaccinaties.
- Vaccinatielocatie Roermond is vanaf week 36 (6 september) wekelijks geopend op maandag t/m woensdag en zondag van 09:00-16:00 uur.
- Vaccinatielocatie Venlovanaf week 38 (20 september) wekelijks geopend van woensdag t/m zaterdag van 09:00-16:00 uur. zondag 19 september is vaccinatielocatie Venlo gesloten.
U kunt een afspraak inplannen via www.coronavaccinatie-afspraak.nl of bel 0800 - 7070.
In Venlo en Roermond is er ook de mogelijkheid voor vrije inloop. Binnenlopen kan op bovengenoemde dagen van 09:00u-16:00 uur. U kunt alleen een vaccinatie halen zonder afspraak als u nog geen afspraak heeft gemaakt voor vaccinatie. In Roermond kan men binnenlopen voor een Pfizervaccinatie. In Venlo bieden we zowel het Pfizer- als het Janssen vaccin aan.
Pop-uplocaties
GGD Limburg-Noord start ook met een aantal pop-uplocaties. U kunt daar zonder afspraak terecht voor een vaccinatie met Pfizer of Janssen of voor meer uitleg over de vaccinaties. De volgende locaties zijn de komende tijd geopend:
-Donderberg Roermond;Donderbergweg 47.
Van 1 t/m 4 september. Van 09:00 tot 16:00 uur.
- Wijkcentrum Brukske Venray
(gemeenschapshuis); Kiosk 5. Van 9 t/m 11 september en van 7 t/m 9 oktober.
Op donderdag en vrijdag van 11:00 tot 19:00 uur, op zaterdag van 09:00 tot 16:00 uur.
-Buurthuis Moesel Weert; Christinelaan 25. Van 17 t/m 19 september en van 15 t/m 17 oktober.
Op vrijdag van 11:00 tot 19:00 uur, op zaterdag en zondag van 09:00 tot 16:00 uur.
- Kantine van sporthal ‘Op Den Das’ in Altweerterheide, Weert
; Bocholterweg 89. Van 21 t/m 23 september en van 19 t/m 21 oktober.
Tijdens openingsdagen van 11:00 tot 19:00 uur.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------