Onder anderen Mattie Valk, Domien Verschuuren, Kai Merckx, Joost Swinkels en Stephan Bouwman trekken de komende weken met de Q-ice cream truck door heel Nederland om tienduizenden gratis Cornetto-, Magnum- en Raket-ijsjes uit te delen aan iedereen die ze zien.
Het is zomer, de temperaturen stijgen en Nederland gaat stap voor stap weer open. Om dit te vieren delen Qmusic en OLA gratis ijsjes uit in heel Nederland. Vanaf 3 juli rijdt de Q-ice cream truck door heel Nederland. Ook gaan de Q-dj's aan de slag als ijscoman. Zo reizen Mattie en Joost af naar Matties thuisstad Rotterdam en delen Kai en Domien ijs uit in Utrecht, waar beide dj's wonen. Welke dj's nog meer door het land trekken als ijscoman wordt van tevoren bekendgemaakt op de instagrampagina en website van Qmusic. De locaties staan hieronder.
Naast de ijsjes op straat delen de dj's ook SURPR-IJS BOXEN uit. Dit zijn boxen vol met ijsjes voor luisteraars die anderen willen verrassen. Iedereen kan bijvoorbeeld zijn of haar klas opgeven, omdat de resultaten ondanks de moeilijke tijd goed bleven, of mensen van een IC-afdeling die alles op alles hebben gezet de afgelopen maanden.
De locaties van de Q-ice cream truck:
zaterdag 3 juli: Barneveld, Noord-Brabant
zondag 4 juli: Tilburg, Noord-Brabant
woensdag 7 juli: Den Haag, Zuid-Holland
donderdag 8 juli: Utrecht, Utrecht
vrijdag 9 juli: Rotterdam, Zuid-Holland
zaterdag 10 juli: Leeuwarden, Friesland
zondag 11 juli: Almelo, Overijssel
woensdag 14 juli: Delfzijl, Groningen
donderdag 15 juli: Hilversum, Noord-Holland
vrijdag 16 juli: Dronten, Flevoland
zaterdag 17 juli: Hoogeveen, Drenthe
zondag 18 juli: Nijmegen, Gelderland
woensdag 21 juli: Dordrecht, Zuid-Holland
donderdag 22 juli: Amstelveen, Zuid-Holland
vrijdag 23 juli: Breda, Noord-Brabant
zaterdag 24 juli: Vlissingen, Zeeland
zondag 25 juli: Roermond, Limburg
De Q-ice cream truck is een samenwerking tussen Qmusic en OLA.